UCZEŃ

Rozwiązania edukacyjne Centrum Modelowania Przestrzennego z technologią przyrostową pomagają nauczycielom i uczniom w zdobyciu najbardziej użytecznej wiedzy od przedszkola do zatrudnienia. Dzięki rozwiązaniom i usługom Centrum Modelowania Przestrzennego możesz spersonalizować naukę, zwiększyć potencjał badawczy i zoptymalizować operacje.


Nauka może być przyjemna i ciekawa!!!

Nauczyciele z Centrum Modelowania Przestrzennego dbają o różnorodność i ciekawe tematy. Technologia przyrostowa pozwala na realizację własnych marzeń. Już dziś możesz zaprojektować swoją maskotkę, przedmiot edukacyjny lub oprawkę na telefon. To wszystko dzięki nowoczesnej technologii, która w przyszłości może być również Twoim zawodem.


Realizując swoją misję w zakresie kreowania innowacyjnych rozwiązań edukacyjnych wykorzystujących nowoczesne technologie, aktywnie uczestniczymy w procesach dostosowania kształcenia zawodowego specjalistów do wymagań rynku i standardów światowych. Mając na uwadze potrzebę promocji idei uczenia się przez całe życie oraz zapewnienie rozwoju Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji, w granicach wyznaczonych przepisami prawa, Centrum Modelowania Przestrzennego, ściśle współpracuje z Instytutem Badań Edukacyjnych w zakresie przygotowania, weryfikacji i opisu nowych kwalifikacji rynkowych dotyczących technologii przyrostowych.